Без Конституції немає України, її закони ми виконувать повинні

Під такою назвою 27 червня ми з підопічними провели тематичну годину, присвячену Дню Конституції.

А приєднались до нашого заходу уже вкотре пастор Криничанської помісної церкви Дегтярь Петро Миколайович «Діло віри» зі своїми вихованцями та Олена та Сергій Пікуш – дует «Первая любовь».

Який же чудовий був концерт!!! Та й взагалі спілкування з цими чудовими людьми. Наші мешканці дуже раді, що вони приїздять до нас. І, як завжди з подарунками.                                                                                                                   Говорили, що Конституція – основний закон в країні. Вона визначає, що єдине джерело влади – народ. Що людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека – найвища соціальна цінність. І що права і свободи людини, її гарантії визначають напрямки держави.
Писали українську Конституцію цілих шість років – з 1990 по 1996. І Основний Закон України було прийнято о 9.18 ранку 28 червня 1996 року. Цей день є датою історичного голосування – державним святом і офіційним  вихідним в Україні. Це єдине свято, яке закріплене в самій Конституції.

А по традиції  я з великим задоволенням донесла до присутньої аудиторії чудового вірша нашої Оленки, присвячений цьому святі.

На світі в кожної країни
Існує Основний Закон.
Ми пам’ятати це повинні
Й з ним жити завжди в унісон.

Його дотримуватись треба,
Щоб більше не було війни.
І, щоб у нас під мирним небом
Зростали дочки і сини.

Щоб розквітала Україна
Як та калина у саду
Лежала на столі хлібина
На щастя, а не на біду.

Веселка щоб над ставом встала
І соловейко заспівав.                
І України вічну славу
Ніхто вовік не зіпсував!

Хай козаки у нас існують,
І жодний не помре!
Хай голос нащадки чують –
Для них він вічно хай живе!   

                                   З повагою завжди ваша Ірина Підгорна