Як забажаєм – гарно відпочиваєм!

Мешканці  нашого  інтернату захотіли активно відпочити буденного недільного дня. Зібравшись у приміщенні бібліотеки, ми з підопічними співали задушевних пісень на чолі з нашою солісткою Тетяною Дегтяренко, яка, нажаль, з дитинства є незрячою. Але голос має чудовий і пам»ять також, бо тексти пісень, яких співає ( велику кількість ), виконує з « закритими очима». Ми всі пишаємося нею!!!

            Також читали та обговорювали повісті з газети «Життєві історії», яку встигли дуже полюбити. До речі, в номері 22 за 2018 рік опубліковано два вірша нашої підопічної – поетеси Олени Волошиної, яка з нетерпінням чекає виходу « в світ» своєї особистої збірки поезій і декламувала  нам свої улюблені вірші. А, як же нею не пишатись?!  Навіть підтанцювати встигли під улюблену музику перед тим, як працівники кухні на чолі з шеф – кухарем Тютюнник Жанною нагодували смачним обідом.

           А цим всім ми завдячуємо нашій адміністрації: директору Геннадію Олександровичу Войтову  та заступнику директора Олександру Васильовичу Кваші.  

            Бажаємо всім чудового настрою!!!  А найголовніше – мирного неба над головою!!!